ireSzanowni Państwo,

Akcja Stowarzyszenia Tak, Kraków! we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, pod hasłem „Szkoły Dopingują Mistrzów” wraz z zakończeniem rozgrywek siatkarskich w Krakowie, dobiegła końca.

W przeciągu kilku dni meczowych w Hali Areny Kraków mieliśmy okazję podziwiać najlepsze siatkarskie drużyny świata walczące o tytuł Mistrzów, którym zgodnie z założeniem kibicowała m.in. młodzież i dzieci z krakowskich i podkrakowskich szkół.

W dniach 31.08 – 7.09 2014r. akcja „Szkoły Dopingują Mistrzów” zgromadziła w sumie około 10 500 uczniów z prawie 70 szkół zlokalizowanych nie tylko w Krakowie oraz ościennych gminach, ale również z poza powiatu.

Uczestnicy przez cały okres trwania rozgrywek wykazywali się dużym zaangażowaniem w dopingowaniu swoich drużyn tworząc niezwykłą sportową atmosferę uwiecznioną na zdjęciach.

Szczególne podziękowania kieruję do Polskiego Związku Piłki Siatkowej, który umożliwił nam zakup biletów z bonifikatą dla tak szerokiej liczby odbiorów oraz udzielił niezbędnego wsparcia technicznego.

Serdeczne podziękowania należą się również naszym partnerom: Fundacji Nowe Centrum oraz Siatkarskiemu Klubowi Sportowemu Hutnik Kraków, którzy wspierali nas organizacyjnie poprzez prowadzony w ciągu tych kilku dni wolontariat.

Organizacja tego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa przede wszystkim bez wsparcia i hojności naszych darczyńców wśród których znaleźli się: Kulczyk Investments, Małopolskie Dworce Autobusowe S.A.; Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A.; Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.; Fibertech Networks, Gemini Holding, Bank Ochrony Środowiska, Fundacja Banku Ochrony Środowiska, Conekt.

Dziękuję patronom medialnym Radiu Kraków i Super Expressowi, którzy pomogli nam dotrzeć z informacją do szerokiego grona odbiorców, dzięki czemu cieszyła się ona tak dużym zainteresowaniem.

 – Ireneusz Raś

IMG_0151

Najbliższe wydarzenia

Nie znaleziono.

Facebook